Charitativní kalendář
Limitovaná edice 200 ks

Charitativní 
kalendář 2022

13+1 stran nabitých krásnými modelkami i jednostopými oři  se na vás těší v nástěnném charitativním kalendáři pro rok 2022. Výtěžek získaný prodejem tohoto kalendáře je poskytnut organizaci DEBRA ČR, která pomáhá prosazovat a hájit zájmy pacientů s nemocí motýlích křídel, popřípadě jejich rodin. Organizátorem celé akce je Monica Tyler.
Předávání šeku organizaci DEBRA
Společně se nám podařilo vybrat více jak 54 000 Kč

Děkujeme všem co přispěli a všem co se na akci jakkoliv podíleli! 

DEBRA Česká Republika

Tato charitativní pacientská organizace podporuje pacienty se vzácným vrozeným puchýřnatým onemocněním Epidermolysis bullosa congenita (EB) neboli Nemoc motýlích křídel. Lidé s EB mají velice jemnou, citlivou a lehce zranitelnou kůži. I mírný tlak či tření způsobuje tvorbu puchýřů a bolestivých, otevřených ran na kůži i sliznicích. Projevy EB jsou velmi rozmanité a ovlivňují celý organismus.
www.debra.cz

Na kalendáři spolupracovali:

Organizátor: Monica Tyler

Fotograf: Daniel Valčík // www.danielvalcik.cz

Modelky: Nikola Cobain, Veronika Holzerová, Miruna Klimešová, Veronika Odehnalová, Denisa Brímusová, Vevi, Sára Lokvencová, Laidy Morgan, Karolína Horáková, Jája Přikrylová, Denisa Kotrbová, Monica Tyler

MUA: Michaela Rosenbergová

Styling: SNEAK PEEK // www.sneakpeek.cz

Děkujeme motoklubu Corvus Corax a všem motorkářům, kteří k nafocení kalendáře zapůjčili své motocykly. Dále děkujeme paní majitelce Motelu Eldorado v Mikulově a majiteli Westernového městečka v Boskovicích za poskytnutí prostorů k nafocení kalendáře.

Grafické zpracování: Daniel Valčík // www.danielvalcik.cz

Tisk: Beez Bee, s.r.o. // www.beezbee.cz

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram