fbpx

V zákulisí Night of Suicide Angels vol.6

Suicide Angels je charitativní projekt plný počmáraných andílků, který každoročně podporuje jedno dítě. Letos to byla kouzelná Věruška. A protože milujeme počmárané holky a nejsme lhostejní, rozhodli jsme se celému tomuhle srdcovému projektu pomoci a Andílky na akci i do budoucna podpořit. Kromě sponzorských darů jsme přijeli předvést i pořádnou show. 

Zatímco křtu předcházely koncerty kapel From Void to Abyss, Abyss, MADAFAKA a Marina, Burlesque a taneční vystoupení, já si užíval skvělou společnost Andílků v zákoutí při přípravě SNEAK PEEK photo show. Pojďme ale k hlavnímu bodu večera – křtu kalendáře pro rok 2020. Dvanáct počmáraných andílků letos fotil jeden z největších pankáčů československé fotogalerie – Jan Hronský a.k.a. Žltý Dodo.

Samozřejmě pro nás byla vrcholem večera (hned po charitativní aukci a tombole, kde Doďák vyhrál stylový crop-top, který mu určitě ladí k očím) SNEAK PEEK photo show. S pomocí Ginger jsme si vzali do parády Andílka Žáňu a Ann, které s grácií a provokací jim vlastní předvedly, jak jim sekne SNEAK PEEK backnaked body.

Za mě si Night of Suicide angels vol.6 zaslouží 10/10. Společnost Andílků byla naprosto libová a kde jinde se člověk může v jeden večer potkat s tolika krásnýma počmáranýma ženskýma a ještě přispět na dobrou věc? Teď už dost keců okolo, užijte si fotky a uvidíme se příští ro(c)k na Night of Suicide Angels vol.7!

Alx TB

sneakpeek

Skvělé kousky z videa v prodeji

Close Menu
×

Cart